O mnie

Krótka notka historyczna…Sporo czasu upłynęło jak zająłem się podróżami. Zaczynałem jako samodzielny podróżnik, autostopem przez Europę. Francja, Beneluks, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania. Z czasem zająłem się tym zawodowo i jako pilot wycieczek zagranicznych ruszyłem dalej. Tajlandia, Chiny, Meksyk, Malezja, Kambodża, Wietnam, Kuba, Jamajka, RPA… ale było mi mało. Pojechałem do Australii i stałem się swoistym, małym odkrywcą.

Kraina „Down Under” zauroczyła mnie, zakochałem się w czerwonej ziemi, jak mam wrażenie, z wzajemnością. Byłem tam wielokrotnie i wracać będę tak długo jak wystarczy mi sił…Kiedyś osiądę na antypodach, lecz póki co chcę podzielić się moją pasją podróżowania z innymi. Najchętniej do Australii, lecz nie tylko. Świat potrafił mnie powalić na kolana jeszcze wielokrotnie i chcę jeździć po świecie jak najdłużej. Moją drugą miłością są Chiny, trzecią Kuba a ostatnio zakochuję się powoli w Wenezueli, Indonezji i Afryce Zachodniej a szczególnie Mali. Nie mam słów wytłumaczenia… nie jestem podróżnikiem-monogamistą. Australia mi to wybaczy.

1 KOMENTARZ
  • Katarzyna

    Dawno nie spotkałam tak mądrego i porządnego faceta. Oby takich ludzi jak najwięcej 🙂 Oczytany, mądry z ogromną wiedzą prawie w każdej dziedzinie i pomocna dłoń 🙂
    Ten kryzys w turystyce ma tez swoje dobre strony, poznałam wspaniałych ludzi, między innymi Andrzeja 🙂 Dzięki Ci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.